| anonim_4396 a întrebat:

Ce versuri va plac cel mai mult din melodiile lui cedry2k, deliric,nimeni altu, sisu tudor si altii? big grin

6 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Cum sa crezi in femei ca toate's tarfe, hei.
Cum sa crezi in prieteni ca poate sunt tarfe si ei.
Si viata nu-i roz si ea e o tarfa in mov
Cand diavolul te pune la incercare ca pe iov. (Cedry2k)

| LavsKitty a răspuns:

Da' pot să fac toți banii din lume, să văd tot felul de locuri.Sufletul meu rămâne trist, si nu-l mai pot amăgi cu droguri.puppy dog eyes

Melodia Cedry2k ft Dragonu' - Schimbari de valori puppy dog eyes!

| LavsKitty a răspuns:

Fumul imi trece prin gand mai scriu un rand, pe care-l cant razand.De cand am inceput sa inteleg ce vreau si ce sa cred.Eu nu ma-ntreb ca voi,, Cu ce m-aleg?"

Nimeni Altu' - Asa raman big grin

| LavsKitty a răspuns:

Si evident Deliric - Linii de tramvai laughing)
Bag un pai si-nca un pai, si trag linii de tramvai vai vai. \; D/ laughing

| Cap0ne a răspuns:

N-am făcut bani, man, nici cu brigadă, nici solo
Da' știu că tot ceea ce am scris rămâne acolo,
Odată cu resturile microfonului. Și asta a fost,
Dar n-am cum să cumpăr de la alții ce-i al Domnulu
Cedry2k - Schimbari de valori ft. Dragonu`

| ClipaSchimbarii a răspuns:

Asepcte nasoale uita-le sau scuipa-le,
ca nu conteaza de unde venim, doar ce devenim
Poti fi handicapat, bandit, ratat, crestin in plin declin,
Oropsit de destin, imbolnavit de stres, chin, otravit de venin
Uita-te in ochii celor dragi si fii fericit ca respiri Cedry2k ft CTC-Ultima oara