| fetitzan a întrebat:

Ce vrei sa te devi cand vei fi mare? si daca esti om mare momentan ce meserie ai?

Răspuns Câştigător
| browneyes99 a răspuns:

Buna! Eu as dori in viitor sa devin medic chirug sau pediatru.In caz ca nu reusesc as alege dintre stomatolog sau logoped.Nu sunt inca foarte decisa, dar parca cel mai mult mi'as dori sa devin stomatolog si sa am propriul meu cabinet.Ma fascineaza vizitele la dentist.
Bine deocamdata am doar 11 ani, asa ca mai am destul timp sa ma gandesc pe ce as dori sa ma axez. Sper ca te'am ajutat!:X

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa ajung sofer pe trailer/autocamion depinde firma la ce are nevoie, sunt major am doar 8 clase permisul auto B si aproape 2 ani de experienta. Un amic mi-a zis ca la aeroport e o firma DHL are nevoie de soferi pe dubite o sa las CV acolo si doamne ajuta sa ma cheme daca nu atunci merg cu el sa lucrez la un spital ca taicasu e patron. Noroc cu contactele astea daca nu era el nu gaseam nimic mai ales 8 clase in strainatate sunt apreciate nu ca la noi in tara ca de abia gasesti de munca.

| FollowTheLight a răspuns:

Profeoara de zborbig grin
Glumesc!hee hee
Cred ca actrita, sau cantareata, sau designer.Stiu ca cer cam mult, dar sper ca voi reusii!happy
Daca nu reusec, poate voi avea sansa incredibila de a matura strazile! Si asta e o meserie...

| EcstasyW a răspuns:

Io cred ca ma fac dala care
cunduce tiruri din astea smechere

| anonim_7176 a răspuns:

Actrita,daca nu voi reusi sper sa devin jusnalist sau avocat...

| Jennny a răspuns:

Aviatorday dreaming
sau bucatar daca aviator nu se poate.laughing