| Marynna a întrebat:

Ce vreti sa va aduca Mos Craciun?hee hee

Răspuns Câştigător
| VvladCobianu a răspuns:

O chitara ( sau o masina ), sanatate ( sau un avion ), noroc (sau un spiridus ) sa mi se indeplineasca o dorinta ( sau toate dorintele ) rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

3 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Uite ce mesaj am primit eu pe messenger: Vine Mos Craciun! Ce va doriti? : a] un tel; b] un laptop; c]o jucarie; d] bani; e] nimic. Eu sincer mi-as dori niste CD-uri [Loud, Teenage Dream, Animal, My World 2. 0] si un laptop. Tu ce ti-ai dori?

| ionika17 a răspuns:

Fericire si sanatatebig grin, tie?

| ErickFanMetin a răspuns:

Un bilet de V2 la metin ca nu mai am unde sa cresc sau mai bine 50 de bilete daca tot e mos craciun