| Darius79 a întrebat:

Ce ziceti daca am 2perechi de tenisi la fel,gri si negri, merge sa port unul negru si unul gri?

Răspuns Câştigător
| FUCKy0u a răspuns:

Da,cred ca ar arata bine si poate daca le-ai pune si niste sireturi colorate...Dar oricum, nu conteaza ce zic altii conteaza ce crezi tu.Deci,tie iti plac asa?

7 răspunsuri:
| Ralucutza15 a răspuns:

Da,eu as zice ca ar arata bine.E la modawinking

| Iubibilăă a răspuns:

Combinatia este buna.

| AleexNC a răspuns:

Pai daca vrei sa iesi in evidenta da, poate unii vor vedea asta mai ciudat unii mai cool, asta e. happy

| Dragonfly6 a răspuns:

Îţi propun să îţi vopseşti părul jumătate şaten şi jumătate blond şi vei fi cel mai "kul" din şcoală.

| RuxandraBianca a răspuns:

Nu,nu merge. pote ca incerci sa pari diferit, dar stii, nu e asa cool.ce ai zice daca ai purta unul negru si unul negru sau unul gri si altul gri?

| tears a răspuns:

Nu, crede-ma te va rade lumea ca si cand porti o shoseta verde cu una albena
iti place asa?

| ιиѕιde a răspuns:

Da de ce nu?!happy