| DidudicaDi a întrebat:

Ce ziceti daca ar fi o categorie in afara de : Adolescenti; Afaceri si financiar; Arta&cultura Auto&Moto; Beauty&Fashion...(etc)Eu as sugerea sa se mi faca o categorie"Jocuri" hai sa va spun de ce. Eu am gasit multe intre-bari despre jocuri.Si de asta sugerez pentru a se mai face pe acest site o categorie voi ce ziceti vreti o noua categorie "jocuri...(etc)". Daca da spuneti-mi cam ce categorie.Si stati sa va mai spun ca eu una as vrea sa se mai faca categoria Jocuri pentru ca am gasit in general multe intrebari despre jocuri: webkinz este unu-l la care am gasit cel putin 10 iar altele.Si ar trebui sa se mai faca si alte categori pentru ca am vazut intrebari legate de cum ar fi sa zicem intrebare legata de calculator. Si categoria cea mai apropriata si cu cele mai multe intrebarii este Adolescenti care are 111967 de intrebari in momentul acesta. Mi se pare ca asa este n momentul asta. Cine e de acord cuu mine sau sa SE FACA UNA NOUA MANA SUS ADICA RASPUNSURI ASTEPT. Si daca nu sunteti de acord dati ras Va dau inteligent la toti.

3 răspunsuri:
| Tidiii a răspuns:

laughing. imi place cum gandesti si eu tin manutZa sus!kiss.

| DidudicaDi explică:

laughinglaughing ma amuzi Tidiii

| Bybanu a răspuns:

Haideti sa ridicam mana suslaughing)gggggggwinking