| Luci88 a întrebat:

Ce ziceti de laptop acer? face 400 de euro? este o marca buna? ajutati-ma va rog! sau ziceti-mi o marca de laptop mai bun.

Răspuns Câştigător
| Foca a răspuns:

Buna. Da Acer este o marca buna, 400€ nu stiu, nai scris nimic despre comfiguratie... Eu am un laptop Toshiba 4 gb de ram, 320hdd, 1320 placa video. Am dat pe el acum 1 an 500. Ia id meu si vorbim mai pe larg si iti zic exact ce iti trebuiewinking.
iuli_yo16
Succes.
Ciao:p

1 răspuns:
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

E bun.Am si eu si cunosc mai multi care au acest tip. face si 400 de euro. Daca vrei sa iti iei laptop ia aceasta firma ca e bunahappy!