| alexandru1201 a întrebat:

Cea mai buna tactica top eleven? vreau sa stiu tot

3 răspunsuri:
| Christian826 a răspuns:

Asa am facut si eu ca laur e cea mai buna tactica insa ia mai mult timp daca vrei sa fi in primi 7 te ajut ca sunt l40 si am cunostinta si cateva scheme in joc cu care poti deveni foarte bun insa prima data trebuie sa imi spui primi 11 nu-mi pasa ca e accidentat sau nu stiu ce are cea mai buna si formatia cu care joci si o sa te ajut numai sa-mi spui aceste doua chestii revin mai si vorbim adica mai tarziu peste cateva ore

| Christian826 a răspuns:

Ar fi bine sa-mi spui cat mai repede posibil

| laur83bv a răspuns:

Cea mai buna tactica e sa cumperi jucatori de maxim 22 ani si 4-5 stele, si asta pana in jumatea campionatului, sa construiesti cat mai mult si repede.sa bagi antrenamente in jucatori. Daca stii ca nu poti face fata cu echipa care o ai poti pune o tactica slaba sa nu te califici in primii 7.ramai la acelasi nivel *dar cu o echipa mai puternica decat cei care intra in grupa& asa vei castiga campionatul si liga campionilor. eu asa am facut si fac si am succes