| CodreanuC a întrebat:

Cea mai grea intrebare despre fete. Cand "Lasa-ma in pace!" inseamna "Nu ma lasa"?

6 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Cand ea este nervoasa si asteapta sa o impaci cumva. In acest caz, cand spune sa o lasi in pace tu sa nu o faci..pentru ca daca o lasi, atunci iese si mai urat ( experienta proprie banuiesc).

| WaterDrop a răspuns:

Cand nu intinde mana dupa telefon sa sune la politie sau sa-si scoata spray-ul paralizant din geanta.

| UnBroken2016 a răspuns:

Nici ele nu stiu cand e care, daramite altcineva.

| ALittleDeath a răspuns:

Daca esti vreun insistent obsedat mai mult ca sigur isi are sensul propiu propozitia laughing depinde.

| MarianMoga a răspuns:

Da,asta inseamna! asta este limbajul fetelor!

| homozigot a răspuns:

DA