| Insurgent a întrebat:

CEAU! va rog sa imi spuneti si mie ce vrea tipul asta de fapt, ma iubeste sau nu?
Deci... dupa ce ca m-a lasat apoi s-a dus la alta, ma ignorat pentru o perioada destu de lunga de timp, nici macar numai vorbea cu mine, iar apoi intra in vorba cu mine pe mess, nu a fost o discutie prea 'frumoasa', dupa aceea i-am dat ignor, credeam ca nu il intereseaza, dar ziua urmatoare am iesit afara si surpriza vine el cu gasca lui, in momentul acela aveam o acadea, veni catre mine si vru sa linga din acadea, dar nu l-am lasat, merse mai departe, iar se intoarse si tot imi punea intrebari de genu' De ce mi-ai dat ignor, ma mai iubesti, te-am ranit, si tot felul de chestii din astea, pleca mai tarziu. Apoi ieri o pr de-a mea mai mica pleca in arad pentru cateva luni, eram teribil de trista din cauza asta, nu aveam chef de nimic, apoi, iar apare el, veni langa mine, dar de data asta nu ma mai intreba nimic, ba mai mult incepea sa rada de mine spunand te asteapta ala hai ca te las si chestii.Totul era oribil ma simteam oribil, el pleca apoi, dupa plecarea lui, veni un tip super dragut langa mine si prietenele mele, ne-am inteles foarte bine, am mers in parc, parca totul avea o alta infatisare, nimeni nu mai era trist, nici macar numai ma gandeam la X, peste ceva timp il surprind pe X ca ma vede cu tipul acela, dar credeam ca oricum nu ii pasa, insa nu era asa, se uita la mine si era teribil de geloslaughing, nu-si putea lua ochii de la mine si prietenele mele, il trimise pe un baiat sa il i-a pe tip de langa noi, dar tipul nu pleca nicaieri, tot se uita X si se uita, peste ceva timp X pleca teribil de trist, mereu obisnuieste sa dea cumva din cap, iar parul ii sta tare atunkia, insa de data asta nu mai facu nimic, mergea trist cu privirea in jos.Am plecat si eu acasa peste cateva ore, si am vb cu un pr de a lui X, care mi-a spus ca X se uita catre noi pentru ca cica ar f**e p una dintre noi, iar apoi am mai auzit ca s-a bagat cu una, insa cred ca a spus chestie c f**e doar ca sa nu para ca ii pasa, era foarte gelos atunci, si pr lui ma place si nu stiu daca ma minte doar ca sa nu mai imi placa de el, imi puteti spune daca acel tip ma place sau nu e interesat? fundahappy Aaa si inca cevatongue s-a despartit de pr lui pentru care m-a lasat pentru ca cica nu vroia sa se intalneasca cu ea! si apropo tipul nu e timid

Răspuns Câştigător
| medgirl a răspuns:

Daca intr-adevar era gelos.eu cred ca te place. dar e doar o presupunerea.consider ca doar el stie asta...insa dupa gesturile care le povestesti eu sunt de parerea ca te place si inca mult!
Bafta!

3 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Parerea mea e ca nu te place.Nu vrea sa fie cu tine dar nici nu suporta sa te vada fericita si joaca rolul baiatului ranit.Eu zic sa-l uiti.

| Insurgent explică:

Si ar mai fii ceva, s-a despartit de fata pentru care m-a lasat din motiv ca nu mai vrea sa se intalneasca cu ea, insa dupa chestia cu tipul, iar s-a bagat cu ea adica asa a spus pr lui, insa azi cand am iesit afara a spus ca nu e cu ea, EU NU MAI INTELEG NIMIC!, spuneti-mi si mie ce sa mai cred, cel mai bun raspuns funda

| ZeYa a răspuns:

Dupa parerea mea baiatul ala de iubit nu te iubeste, dar ii cam place sa-si bata joc si sa profite atunci cand este in prezenta ta, iar daca cineva ii calca "teritotiul", nu-i convine.
Eu zic sa nu-l mai bagi in seama, sa fi indiferenta, si sa nu te mai lasi batjocorita de el.