| cυρcαкє a întrebat:

Cei care joaca imvu ziceti-mi si mie plss.Cum se fac badges? Primesc bani? Raspundeti cat mai explicit sa intelegbig grinhappy. Ofer fundita pentru raspunsul cel mai bun!winking

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!

Http://gaf210.imvustylez.net/blingsystem/badges.php

Aici ai mai multe, dar nu poți să le iei decât de unde scrie "homepage" sau "group" dai de exemplu pe un homepage și îți intră pe un site, acolo cauți badges`u si dai "request badges" și îl ai:)
Intri pe pagina ta de imvu, dai pe edit-> edit profil si acolo jos le ai toate , și le așezi în tabelu ăla cum vrei.

Baftă!

5 răspunsuri:
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Iti zic eu:
mai intai intrii aici http://mb.imvucodes.net/
dupa iti alegi toate alea(img) ce le vrei(dai clik pe ele si iti apare ceva de genul add bagdes your card
dupa ce le-ai pus pe toate dai akl unde e cu rosu sus si scrie show card dupa care dai pe Checkout »
o sa iti apara ceva care se incarca.iti va aparea ceva cu ok si tu trebuiesa dai pana se incarca 100%
dupa te duci la imvu home page dupa la setting si dai in jos pana ce ajungi la bagdes si ti-le pui :x:x:x funda?

| viorel70_1442 a răspuns:

Badges inseamna sa iti personalizezi profilul avatarului sau a caracterului. cam asta zic eu si cred ca si asta este big grin
bani nu o sa primesti si oricum daca o sa primesti putini big grin
deci badges inseamna sa-ti personalizezi profilul avatarului sau caracterului tau big grin

| cυρcαкє explică:

Frumusica, baga idu andreea.r2009 sa-mi explici ultima parte ca nu prea am inteles.Si dupa ce imi explici iti dau funditabig grin

| Riyukii a răspuns:

Nuop.
baga id`ul : ryuusa.neeh
iti spun tot.si cum poti face rost de ele fara sa platestibig grin[cand il creezi ar fi 100. 000 crdite sau 90. 000 la vip, dar eu stiu cum sa faci rost de ele fara sa dai vreun credit.]add me; x

| Me_3722 a răspuns:

Nu stiu, cred ca le primesti...