| guy123 a întrebat:

Cei care se lasa de matin2 united. nu vreau contul sau asa ceva. vreau doar itemele. dati add. zizo_boy_teenager.winking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si itemele nu-s in cont, ma? E ca si cand ai intreba : Da-mi si mie ce ai in casa, nu am nevoie de cheie, ci doar de obiectele din ea.
A propos, intrebarea e pusa in categoria gresita, `neata, s-a creat ieri "Jocuri PC/online ".
Bafta, poate i se face cuiva mila de tine si/sau sila de acel joc.

| guy123 explică:

Mda...intrebarea are cam un an ...acuma joc wow laughing