| DeNyyy a întrebat:

Cei care v-ati uitat aseara la starstruck. cum vi s-a parut filmul?

7 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Super dragut! imi povesteste viata! in afara de chestiile ca cluburile si faima! am inceput sa plang pentru ca mi-a placut la nebunie! l-as revedea din nou si din nou de cate ori este posibil.

| gabystar a răspuns:

Superb.mai ales unele faze in care ea era dura chiar ca imi venea sa plang. a fost sup dragut

| gabriela007 a răspuns:

Plictisitor, nu s-a intamplat nimic semnificativ, important yawn

| anytha13 a răspuns:

:X:X:X:X:X:X:X:X
Ill ador! Mi ales ca joaca Sterling nu imi placea de el. dar acum love struck
Imi place. e reusit.au fost unele momente.imi venea sa plang.imi aminteste de. cinevabig grin

| imiplacemov a răspuns:

Wai a fost asa dragutlove struck Eu l.am vazut de la 12big grin
Adica e o poveste frumoasa de dragoste intre 2 adolescenti :X

| iliteo a răspuns:

Asa si asa. nu e cine stie ce!