| FataCuOchiNegri a întrebat:

Cel mai frumos status de prietenie primeste funda!

Răspuns Câştigător
| B3happy a răspuns:

O prietenie adevarata inseamna o prietenie in care cele doua persoane sa aiba incredere una in cealalta... daca una dintre ele se indoieste de cealalta inseamna ca acea prietenie este una falsa

2 răspunsuri:
| DeeaUcideVisse a răspuns:

`siii sa moara toti dusmanii ca te am pe tine mamyy :X

`at cand cazi; -s.eu...O sa t ajut sa t ridici.cand simti ca iti e greu`voi fi mereu aici.cand tOata lumea.te va respinge.eu :`voi fi aprOape d suflethul tau >; d

`Ea mi`e ca 0 sora, ne intalnim la scoala la aceiasi ora. Avem idei fixe, radem dup` culise, iar cand cortina a cazut, veselia a`nceput \

`Dintre toate prietenele care le-am cun0skt tuu esti cea p` care nu vreauu s-o uit. Sh daca` mor inaintea ta, voi ajunge`n rai sh t` voi astepta day dreaming

cam astea imi plac mie :X
byye big hug

| Anonima1_1208 a răspuns:

Un prieten e acela care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent si te incurajeaza in viitor...