| Juliana_7431 a întrebat:

Cele mai noi statusuri! Frundita.:*

Răspuns Câştigător
| IDontCareeeeeeeeeeee a răspuns:

Don't you cry baby tonight...I still love you baby.
Dar ea? Ce va face fara el? Si amintirile...nepretuitele amintiri?
E genu de fata care te vrea... Dar nu are nevoie de tine!
Te uiti la ultima poza si ai zambit, si strangi din dinti...Esti acelasi copil, dar ai uitat cum e sa simti.
Inainte sa ma nasc mamei i s`a ghicit in carti ca va face o fata ce va umbla cu vagabonzi`:X Va` fuma si se va droga`, dar nu printre golani toata viata se va gandi doar la barbati, sex si bani.
intr-un pahar murdar vreau sa torn. sa`mi spal sufletul vulgar si iar sa torn... imi e sete de tine, imi e somn da` nu vreau sa dorm...
Focul de ieri aproape qua s`a stins. insa traiesc, rezist,... asa cum ti-am promis
o vezi cum pleaca cu ochii goi. tu prea mandru s-o opresti crezand ca vine inapoi.
imi zici ca sunt tentatsie, cand iti fwti tarfele nu` simti vre0 sensatzie. cand esti cu ea m` visezi p` mine, ai putea s` ma ai, dar nu` t` tine
Ce vrei sa-ti spun: minciuni agreabile sau adevaruri dure?
Nu-mi pasa ce cred ceilalti despre ceea ce fac, dar îmi pasa foarte mult de ceea ce cred eu despre ceea ce fac. Asta înseamna caracter.
În ochii cui? Am spus-o deja, dar înfrunt ridicolul de a mai spune-o o data: în ochii copilului care am fost candva.
Si cred ca zâmbetele pot sfida orice
Vreau sa ma intorc in timp cand imi suna telefonul si stiam ca esti tu
Las'o sa cada, sa se raneasca, sa planga, sa simta ca traieste! Caci sti mai bine ca toti... ea, intr'un sfarsit, mereu zambeste!
Pornesc La Drum Razand. Obsedata De Un Gand.Nu Ma Vei Vedea Niciodata Renuntand.
.si o sa te agatze cu un cliseu... cum ca semeni cu iubitu` ei din liceu
Ne ridiCam obSedate de un ganD...N`ai sa ne veZi vreodata`H renuntZand!
Esti raspunzator pentru cum se-mbraca.Motivul pentru care ar iesi noaptea pe strada.Tu influentezi felul in care se poarta.Fiindca tot ce face e pentru ca tie sa-ti placa!
Doar daca privesti in ochi ceea ce ai pierdut,vei aprecia ce ti-a ramas
Si toate aceste figurine,imi amintesc de focul dintre mine si tine
Opreste`te o clipa, priveste`n jur spune`mi ce vezi. Esti pe drumul pe care chiar ti-ai dorit sa-l urmezi?
Si iar imi amestec lacrimile cu vodka Si inca mai fumez palmat Sa nu ma intrebe prietenii."Te`ai apucat?" Si stiu ca obiceiurile astea Nu`s pentru domnisoare.Dar cum altfel sa uit oare?

Chiar de`ar fi greu, tot as zambi! De`as fi plina de probleme, tot as glumi! Pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea! Cum as putea sa rezist daca nu m`as purta asa?
O Poti sa apartii oricui, nu e treaba mea Stiu ca o sa iti gasesti pe altcineva Da chiar si asa sa simti ca este altceva
-Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta
oricat ai incerca nu mai poate fi la fel.
-i don't wanna play the broken hearted girl.
-am gresit.dar stii ca te iubesc!
-mi`e dor de ce s`a intamplat candva.dar e mai bine asa.
-fara tine nu m`ai pot zbura
-de ce ne indragostim apoi nu mai iubim.Si spunem adio fara sa gandim
-Ma intreb.Te'a durut? Sau acum e mai bine? Ieri te'am vazut.,dar nu eram eu langa tine.Mi'am amintit cum ne'am iubit,nu voi uita niciodata.
-Tot ce e frumos repede trece!
-Atatea amintiri, clipe nu pot uita.
-I've got many reason to love
Uite! cum toti raman blocati cand apare ea
Uite! ca toata lumea o vrea dar nimeni n-o ia
Uite! banii dispar, dispare si ea!
Uite! banii apar, apare prietena ta!

Bafta. Sper sa-ti placa, daca mai vrei lasa-mi id'ul tau.
Te rugam sa mai arunci o privire asupra textului pe care l-ai scris adineauri.
Robotelul care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca punctele de suspensie pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din "..." si "...", fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul iti multumeste in avans! Funda?