| anonim_4396 a întrebat:

>Ceooobig grin<
Porecle pentru fete:*

Răspuns Câştigător
| KidduHerexD a răspuns:

Zozole [zozo] Ciufulita bunny [ iepure] Yoyo veve shtein [shtain] pupoo Zappa Inna Beibii Brotacel (dacă ai ochii verzi) Spiridusa Robotzica Zonzonica Shtrumfitza Iaurtel Caprioara Floricica Papusica Ursulet Porumbita Pasarica Minciunica Portocala Craiasa Bebe Kido0 Tzupy B0odo0 Reduchta Miriapod Nebunatik Yepe Sifon Jojo [sau Joko] Carabus mic Joly Clema Sinny Punky Angry Fulg Whitey Nya [Pronuntia:Ny] Systemika

1 răspuns:
| Tooooo a răspuns:

Zozole [zozo] Ciufulita bunny [ iepure] Yoyo veve shtein [shtain] pupoo Zappa Inna Beibii Brotacel (dacă ai ochii verzi) Spiridusa Robotzica Zonzonica Shtrumfitza VAcuza Oitza Tocilara Fraera Fita Fioasa Filizz Funda?