| Ingeras_1707 a întrebat:

Ceva status de dor... dar nu dinalea ``aromate`` daca pot spune asalaughing

cele mai frumoase primesc o fundita maree!tonguelaughing

Răspuns Câştigător
| aanndreeaa a răspuns:

Acum spune pe bune.ti.e dor de mine.dor de noi? Ca mie mi.e dor de amandoi!
Poate azi nu ai chef nici sa o bagi in seama.dar daca maine pleaca ai sa vezi ce mult inseamnasigh
Mai stii? Iti placea s.o vezi razand. Ea tot cu zambetul a ramas, tu tot cu ea in gand
Ai da timpul inapoi sa nu mai existe vreo pata, sa ma vezi cum dorm cu tricoul tau, macar odata.

am mai multe.dar nu de dor.mai tristehee hee
daca mai vrei da.mi msj:*

1 răspuns:
| Bailey a răspuns:

Ma gandesc la ce a fost si nu inteleg de ce, privesc la cum sunt si nu inteleg cum, ma uit in viitor si vad cum as vrea sa fiu… doar ma uit…
De cand ai plecat, numar incontinuu minutele si secundele pana te vei intoarce.
Daca chiar ar functiona chestia cu pestisorul magic si zana maseluta, singura mea dorinta ai fi tu!
Ursul face mor mor mor, iar eu toata ziua fac mi-e dor dor dor! big grinbig grin