| soraloola a întrebat:

Chiar ai vrea sa mori?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Normal.La momentul potrivit, cat mai repede si de preferabil undeva unde sa nu ma cunoasca nimeni ca sa nu aiba cine sa ma plangawinking

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nuuuuuuuuuu.
tu?happy

| Cσσкiє a răspuns:

Cum?! Bineînţeles că nu. Viaţa ne-a dat-o Dumnezeu ca să o trăim, nu ca să ne-o luăm.

| yellowalien a răspuns:

Nu. De ce as vrea asa ceva? tongue Chiar si cand viata e de tot rahatu' prefer sa merg inainte, pentru ca stiu ca am puterea sa depasesc orice problema. Moartea nu e o solutie... si nu noi hotaram cand e timpul sa parasim aceasta lume.

| Victoria a răspuns:

Logic ca nu. Trebuie sa fii prea slab ca sa ai astfel de dorinte bolnavicioase.

| Emeraude a răspuns:

Chiar daca vreau, chiar daca nu vreau, intr-o zi voi muri, inevitabil!

| Emma a răspuns:

Uneorisad
u?

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Nu vreau sa mor.Pentru ca iubeschappy

| MindExplode a răspuns:

Citeodata ma gindesc la asta... dar nu as vrea

| Eu.si.atat a răspuns:

Nu, n-as avea motive.

| denisa_2911 a răspuns:

Sincer cateodata ma gandesc la asta, cand am multe probleme si nu le vad rezolvarea, dar nu e bine, viata e cel mai frumos cadou si merita traita, asa cum e ea cu bune, cu relehappy

| soraloola explică:

Eu cateodata...

| Didy a răspuns:

Sincer tin la viata mealaughing Poate peste vreo 80 de ani voi vreawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost o gluma laughing Bineinteles ca nu.