| anonim_4396 a întrebat:

Chipurile in multe scoli se sta in banca in ordine alfabetica.
Daca elevi refuza sa stea cum sunt pusi,cum sun pedepsiti?
In scolile in care profesorilor le este frica de elevi, cum se impune aceasta disciplina?

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Numai la examene si concursuri elevii sunt pusi obligatoriu in ordine alfabetica in banci. Daca elevul refuza, este scos afara din examen/concurs de comisie si se intocmeste un proces verbal semnat de membrii acestei comisii. (Poate ca sunt unii diriginti care fac acest lucru si in rest, dar sunt convinsa ca au hotarat asta impreuna cu parintii.)
Unde ai auzit de scoli in care sa le fie frica profesorilor de elevi? Care ar fi motivul?

| Prezidentul a răspuns:

Esti profesor si iti este frica de elevi? Tare...

Răspuns utilizator avertizat