| Horanhugsme a întrebat:

Cine a castigat emisiunea next top model? Emma sau Madalina?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_8894 a răspuns:

A castigat Emma. :X

11 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Emma :X:X:X:X:X Era cea mai frmsa si avea decat 16 ani A facut-o muci pe aia :X

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Buna.Emisiunea next top model by catalin botezatu a fost castigata de emma! funda? plzzz

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Da si mie imi placea madalina, pentru ca, cum a zis si georgy a pierdut cu demnitate! funda? te rog din suflettt

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Emma! Era mai mult decat evident! Dar imi place de Mada ca a stiut sa piarda cu demnitatewinking

| AnnaMaariia a răspuns:

Emma.preferata mea:X

| Cristina_5283 a răspuns:

Emma

| BruneTh a răspuns:

Emma a castigat... Funda?

| Ralukutsa a răspuns:

Emma. Au aleso chiar daca e putin obraznica pentru ca e tanara si frumoasa.

| Horanhugsme explică:

Scz dau funda doar celui care a raspuns primulbig grin

| Raull_5431 a răspuns:

Emma:d

| ceaus a răspuns:

Emma