| Summer a întrebat:

Cine a folosit extensii de par sintetice cu clip on? Ma puteti ajuta cu vreun sfat? De pe ce site le-ati cumparat? Cat de multumite sunteti de ele? Cat v-au costat? Astept si alte detalii. FUNDA! Accept informatii si despre cele din par natural dar la preturi acceptabile. nu vreau sa dau 5 milioane pe niste extensii!

Răspuns Câştigător
| beea29 a răspuns:

Buna eu am folosit extensii de par sintetice cu clip on sunt bune, ti le recomand, le-am cumparat de la un magazin de cosmetice era mare si avea mai multe sinu costa mai mult de 2 milioane!

1 răspuns:
| gg92 a răspuns:

Am eu sintetice... au fost 115 lei cu tot cu transport de pe www.extensiiclip.ro. le am de 5 luni si sunt ft bune. merg intinse si incretite. problema e cu spalatu. prima oara cand le-am spalat. am crezut ca le arunc pe geam ca s-au incurcat dar dupa ce le-am dat cu balsam si-au revenit. si dupa am pus si putina masca de par pe ele. sunt bune daca le ingrijesti. ale mele s-au spicuit putin la varfuri. dar in rest sunt ca noi. si au fost 90 de lei si au avut lungimea de 70 de cm. pana la fund. dar le-am taiat ca erau prea grele:)))). iti recomand cu incredere www.extensiiclip.ro :))) daca vrei din par natural. nu stiu ca nu am cumparat de la ei doar setul de extensii clip on de kanekalon. Mult succes!:D