| iodeni a întrebat:

Cine a mai fost in tabara de matematica de la Voineasa? Cum sunt condiiile in hotel? Se face matematica?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost eu anul acesta, conditile la hotel sunt bune, televizor, doua paturi, 2 veioze, un dulap, o masa si doua fotolii, baie, cuier....Normal ca se face matematica anul acesta programul a fost : 7:30 Trezirea, 8:30 Mic dejun, 9-11 Ore de mate, 11-11:30 Pauza, 11:30-13 Ore de mate, 13:30 Pranz, 14-16:30 Program de voie, 16:30-17 Concurs de logica(a fost anul acesta zilnic), 17-19 Drumetie, 19:30 Cina, 20-23 Discoteca(Anul acesta am facut discoteca la subsolul hotelului unde este un bar cu biliard, deoarece discoteca reala a dat faliment), 23 Stingerea.In penultima zi a fost concurs din ce s-a predat in cursul saptamanii si in ultima zi a fost premierea la concursul din penultima zi, concursul de logica si concursul de sah(pasionatii de sah puteau sa sa inscrie la concursul de sah, puteai sa te antrenezi in fiecare seara la bibloteca dupa cina, si tot in penultima zi a avut loc concursul de sah).In 2 zile a avut loc o excursie pe Transalpina. Puteai sa iti comanzi pizza jos la bar....cam asta e tot, sper ca ti-am fost de ajutor!winking