| Allexys a întrebat:

Cine are hack de credite pentru IMVU fara sa dai bani sau survey?

2 răspunsuri:
| Dayuuum a răspuns:

Draga Allexys.
Hackurile NU EXISTA!
Imi pare rau sa te dezamagesc, dar chiar nu exista. Ceea ce vezi tu pe youtube cu hack pentru imvu si alea sunt niste facaturi editate happy. Si daca il instalezi probabil o sa iti virusezi computerul degeaba sau o sa iti pierzi contul. Nu te lua dupa toate prostiile pe care le spun altii, ei vor doar sa iti fure contul cu acele siteuri care nu sunt de fapt hackuri pentru credite, si siteuri care iti viruseaza computerul sau iti afla parola happy Ai grija, te pup

| Florescu23012000 a răspuns:

Nu exista. Am cautat 3 ani, crede-ma laughing.