| NascutSaFiuTrist a întrebat:

Cine are sa imi dea si mie un admin pe un servar war nu conteaza ce servar?

1 răspuns:
| myiulika a răspuns:

Bai omule de ce nu ai intrebat mai devreme cu 3 zile x( eu am avut server care era plin tot timpul da nimeni nu dadea bani sa fie admin asaca am inchi serverul caci nu veam bani sal tin deschis n-am ceti face pe alte servere daca vrei admin, trebuie sa muncesti, adica sa intri primul pe top1 5! si stai mult pe server(orejucate) si apoi te duci pe forum frumusel si faci cerere admin (da o cerere calume nu "vreau admin") de ex: Nicksadnumele tau de cs) anisadcati ani ai ) si tot asa ser ca te-am ajutatwave:*