| ROZzMania a întrebat:

Cine are tableta allview alldro speed sa-mi spuna de ce s-o cumpar sau nu.Este buna la jocuri youtube aplicatii internet?

1 răspuns:
| girl1 a răspuns:

Da! este foarte bunawinking. Am primit.o de ziua mea,,, pot sa instalez multe jocuri dupa magazin play ( ma rog, decat daca ai conectiune wireless ). Eu am instalat multe jocuri ca Talking Tom, Plants vs. Zombie, Dead Trigger si multe altele. Tableta nu se blocheaza in timpul jocului decat daca e virusat. Asa k e bine sa-ti instalezi antivirus. Cat despre youtube - e floare la ureche. e la fel ca la computer. Intri pe pagina principala, poti sa-ti faci cont, sa asculti muzica etc. Internetul merge mult mai repede decat la laptop sau PC, deci... tongue. Aplicatii am multe cu vremea, Photo Scape... Ce pot sa zic? E buna talbeta si foarte folositoare. Imi place foarte mult. Acum, treaba ta daca vrei sa o cumperi. Eu doar ti-am spus tongue happy. Funda?