| *Baby* a întrebat:

Cine asculta muzica veche de aici.gen Michael Bolton, Bryan Adams, Queen, etc. sper ca mai sunt oameni care mai au gusturi in ziua de azi.la ce am vazut, Nimic nu ma mai miralaughing!

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Eu ascult mereu. Imi place mai mult muzica veche, muzica in care predomina sentimentele. E trist ca in ziua de azi muzica de club e la putere.

17 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Eu mai ascult Bryan Adams big grin Cat despre Queen, unele melodii raman "fixate" in istorie.

| nyko06 a răspuns:

Si mie-mi place happy.

| lays a răspuns:

Ridic si eu 2 degetebig grin. ii ador pe bryan adams bon jovi:Xbig grin

| cockie_green a răspuns:

Eu mai ascult si imi plac foarte mult...chiar daca unii zic ca melodii din astea sunt antice mie imi plac

| Alee_6805 a răspuns:

Eu ascult mereu, gen MJ, Elvis Presley.

| Alex >D a răspuns:

Suntem destui si p-aci. daca vrei in raspunsurile mele gasesti muzica din 65-prezent. Oricum. suntem in minoritate ^^!

| claude a răspuns:

Mai asculta ceva in ziua de azi celine dion? desi e ink in viata nu stiu pe nmn sa asculte. dah cui i-am sps de ea vb de parca e o antichitate... dah asa e lumea nu mai recunoaste muzicaa buna pentru ca sunt inconjurati de manele si alte prostii

| claude a răspuns:

Baby imi dai si mie idu tu pls.ca poate mai vbwinking

| *Baby* explică:

Ma bucur ca asculta si altii muzica bunahappy!

| *Baby* explică:

Anonim...stii,nu cred ca are ceva daca ascult si Justin Bieber. da fiecare cu parerile lui.nu ma bagstraight face

| *Baby* explică:

@claude, Imi plc muult Celine Dion - mel. mea preferata= Pour que tu m`aimes encore!

| macgyver a răspuns:

Si eu ascult si imi place muzica veche. De asta, impreuna cu inca cativa amici, am facut site-ul AllMapamond Videos care contine numai videoclipuri de calitate. Asteptam si sugestii prin intermediul site-ului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plac melodiile din anii '80 si '90, in special Modern Talking, Pet Shop Boys, Abba si altii.
P. S. Dar daca tie iti place Justin Bieber, imi pare rau sa spun, dar cred ca esti o cauza pierduta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baby, melodiile lui Bieber sunt OK, faptul ca le canta el e cel mai dernajant...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat timp *Baby* asculta Justin Bieber, dar respecta muzica veche(lucru pe care majoritatea "Belieberilor" nu-l fac), nu vad de ce ne-ar durea pe noi faptul ca asculta Justin Bieber

| biornobiovanna a răspuns:

Eu respir muzica veche.
La ce muzica se asculta acum, mi-e rusina ca traiesc in anii 2000.Chiar ieri am vazut o cauza pierduta care a spus ca melodia Katy Perry-Last Friday night(aparuta in iunie 2011) e veche(subliniez).

| biornobiovanna a răspuns:

Deci,muzica veche e superba!
P.S:Queen e trupa mea preferata