| M_6963 a întrebat:

Cine asteapta vacanta de Craciun? crying crying crying eu DAAA! Desi am terminat cu tezele si mai sunt cateva zile simt ca explodez! crying sad sad sad sad mor
teste, colegi idioti, trezit la ORA 6!, venit obosita...mama draga vreau acasa crying crying

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Si eu la felcrying numai suport! x(imi vine sa le dau tuturor cu ceva in capcrying.
Mai am doar teza la matecryingx( cea mai nesuferita materie.(ma refer la mine):* mai ai rabdare 5 zile.defapt doar3 ca daca vrei luni si marti stai acasa.
La scoala mea au luat vacanta de azirolling on the floor

6 răspunsuri:
| anDa a răspuns:

Te compatimesc. Stai linistita, Craciunul si Anul Nou te vor face sa uiti de stres si vei avea parte de recuperare maxima + distractie.
Succes!

| MEMO a răspuns:

Nici eu nu mai pot laughing.
Abia astep :X

| emchristina a răspuns:

Stiu cum e.stau ma uit pe geam vad ca ninge,. ma gandesc la craciun, zapada, distractie si apoi imi arunc ochii pe birou si vad numa caiete... of eu inca n-am chiar terminat cu tezelecrying. abia astept sa vina vacanta si sa fug la muntetongue...

| mihaelabr a răspuns:

Si eu vreau vacanta...

| adee9 a răspuns:

Si eu e teroarea scoli mai trebuie sa astept pana sambata
doamne ce nu-mi place scola crying

| kriss_1841 a răspuns:

Idem!laughing