| Ea.e. a întrebat:

Cine crede in chestia cum ca "daca te uiti des la ceas cand arata ora fixa te iubeste cineva"?

Adica eu nu stiu ce sa cred, mi se pare ceva relativ stupid, dar in acelasi timp prietenele mele, unele, chiar cred in asta.

Voi ce parere aveti? big grin

2 răspunsuri:
| Andra2503 a răspuns:

Sunt superstitii tonguetonguetongue

| deya_5492 a răspuns:

Eu daca ma uit la ceas si se intampla sa fie fix. Incep si strig in gura mare "Ma iubeste!", dar nu conteaza cine. e doar o prostie. Ma amuza si de asta o fac. :d. Dar totusi nu cred ca e adevarat. Poti sa crezi asta doar daca esti superstitios. happy