| louis3 a întrebat:

Cine credeti ca pune mai mult suflet intr-o relatie...baietii sau fetele?tongue

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Depinde de personalitatea partenerilor. In unele relatii am pus eu mai mult suflet de exemplu si in altele fata a pus mai mult. Aici depinde cat de mult iti place persoana aceea si cat de mult te place ea pe tine. Depinde mult pentru ca sunt cei care simt nevoia de o persoana pe care sa o iubeasca si sunt cei care simt nevoia sa se afiseze cu cineva pur si simplu. Oricum, de cele mai multe ori fetele se implica sufleteste.

| Silvia a răspuns:

Cu siguranta fetele.

| monyk a răspuns:

Buna, fiecare om e diferit si nu e o regula, depinde de fiecare om in parte...eu sunt fata si as putea spune ca fetele pentru ca stiu cum e sa pui suflet intr-o relatie, am iubit si iubesc foarte mult, dar totusi nu pot sa spun ca fetele pun mai mult si sustin asta pentru ca stiu multe cazuri in care baietii au pus mult mai mult suflet. Faza e ca baietii se indragostesc mai greu si uita mai greu, ei odata ce iubesc, iubesc foarte intens si cu multa daruire, dar fetele in schimb si ele pun suflet, la fete e ceva mai diferit, fetele de obicei se indragostesc mai repede dar si uita mai repede, pot trece mai usor peste o despartire, la baieti e un proces mai lung, acum nu zic ca un baiat nu se poate indragosti mai repede sau ca o fata uita foarte usor, depinde de fiecare in parte, dar in general cam asa, bine eu pot spune ca m-am si indragostit repede si nici nu am uitat, nu e o regula, doar o parere.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt absolut convinsa ca fetele!love struck

| georgiana a răspuns:

Fetele pun suflet mai mult, uneori pot fi si baietii.

| Bia:X a răspuns:

Cu siguranta fetelehappy desi sunt si exceptiibig grin...

| me_3408 a răspuns:

Fetele big grin

| loredana2012 a răspuns:

Difera de la om la om...Eu sunt fata si nu prea ma impliclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza atat de mult caracterul unei persoane in acest caz!big grin si fata si baiatul poate sa puna la fel de mult suflet intr-o relatie.Pana la urma asta inseamna sa iubesti sa pui si sufletbig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea zic ca fetele pun mai mult suflet, dar depinde de la persoana la persona