| Nu_6605 a întrebat:

Cine credeti ca sunt cei mai folositori, amuzanti si speciali utilizatori dupa site?
Puteti sa scrieti mai multi.
Ms frumos

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sunt sute de useri care au aceste calitati. Daca as nominaliza unul n-ar fi corect fata de ceilalti.In afara de top 100 sunt multi, multi useri care au inteles ce inseamna acest sitehee hee

| Silvia a răspuns:

Samoila, de ce m-ai părăsit?crying

| Hmmmm a răspuns:

Ce mai conteaza pe cine aprecez sau nu eu? daca incep sa scriu eu lista.sunt destui de multi.sunt sigura ca voi uita pe cineva asa ca nu ma mai apuc.
prefer sa pastrez lucrurile astea pentru mine.in majoritatea cazrilor cei pe care ii aprecez se stiu si cred ca e de ajuns sa stu eu si persoana pe care o apreciez ca o apreciez.intelegi ce vreau sa spun?