| msiacer a întrebat:

Cine credeti ca va castiga Dansez Pentru Tine?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Am vazut doar o singura emisiune, dar dupa cum pare, cel mai bine danseaza Adela Popescu cu partenerul ei. Insa nu se stie cum se va termina totul. Mai e si votul publicului, care mereu schimba radical situatia.
Tu cu cine tii?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@msiacer, mersi pentru apreciere!

| anaid a răspuns:

Eu cred ca Adela si partenerul ei.deci chiar stiu sa danseze!

| Iubescsaiubesc a răspuns:

Adela Popescu.oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
daca te vei uita in data de 12 noiembrie, am un mesaj pe care il adresez si altor cititori ai mesajului:

Va propun sa o sustineti pe Ella Dumitru participanta la concursul "Dansez Pentru Tine". (Ella Dumitru si parintii ei au sustinut activitatea asociatiilor din Deva, participind la mai multe actiuni din care mentionez Bradul persoanelor cu Dizabilitati din Deva. Simona Dumitru este si ea o persoana cu dizabilitati tintuita intr-un scaun cu rotile.) Cine doreste sa o sustina pe ELLA DUMITRU si pe OCTAVIAN STRUNILA, votati prin SMS : octavian la numarul 1276 - 0, 86 euro. - votati prin SMS la 1276 : octavian 0, 86 euro -