| BabyRosse a întrebat:

Cine doreste sa ma ajute? Am nevoie aiba cont pe desenatori.ro si sa ma ajute comentand fiindca eu nu pot sa comentez.Desi nu-mi place sa cersesc comentarii asta a fos o exceptie.Link-uri http://www. desenatori.ro/desen-1166101. htm sau http://www. desenatori.ro/desen-1166109. htm.

8 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu cred ca e un site unde te poti perfectiona....mai bine incearca sa lucrezi in photoshop sau creionul si hartia e cel mai bun mod de a exersa happy

| Mwhahahaa a răspuns:

Alice, eu una sincer... te-as ajuta. ti-as lasa comentarii... dar ai desenat ceva foare "complicat","frumos". :-&
Ce comentariu ai vrea sa-ti las? Ah, foarte urat? Ti-a disparut creativitatea, inspiratia? Caut-o!
De ce ai mai intrat acolo? N-ai ce cauta.hee hee

| Mwhahahaa a răspuns:

Atunci, perfectioneaza-te!

| Mwhahahaa a răspuns:

Cand o sa te perfectionezi in adevaratul sens al cuvantului... Iti vom lasa comentarii fara sa ne rogi.happy
Deoarece atunci vei fi o adevarata perfectionista.Asa-i?
Si sper ca n-ai luat in nume de rau parerea mea.
Iti urez succes in continuare.

| BabyRosse explică:

Am intrat pe site ca sa ma perfectionez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca si eu incerc sa imi introduc desenul pe aest site dar nu reusesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii eu am mai multa nevoie decat tine sa imi loghez desenul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alice, ai... talent, dar trebuie sa mai lucrezi.Conteaza!