| Taniya a întrebat:

Cine e fan Kristen Stewart? Sa va vad!:*Si daca stiti mai multe informatii despre ea va rog sa-mi spuneti!* FUNA + VOT! P. S:Nu copiati de pe wikipedia!

4 răspunsuri:
| Maraa a răspuns:

Kristen :XX sunt mare fan Twilight:X. Uite aici cateva inf despre ea: http://www.acasa.ro/kristen-stewart
:D

| Kafeeaua a răspuns:

Este o femeie foarte frumoasa...din catE STIU SI-A inceput cariera la 9 ani a facut scoala acasa deoarece a facut doar 7 ani la scoala a primit foarte multe premii si este nascuta pe data de 9 aprilie 1990 este de origine si o acrtita foarte buna, o stiu foarte bine imi place de ea, poate tu stii mai multe date ca mine dar o ador si eu!

| Heath a răspuns:

Nu e tipa constipata din Twilight?

| mary2001 a răspuns:

Sunt un mare fan Twilight! Deci ar trebui sa stiu multe despre Kristen.Ei bine stiu ca Kristen si Robert planuic sa se desparta dupa terminare filului Breaking Dawn deoarece Kristen Stewart ar fi geloasa pe Emma Waston ca ea va juca intr-un film cu Robert Pattinson.Stiu si mai multe informatii dar cam ata spun.