| sCzKun a întrebat:

Cine este la liceu, profil mate-info, si poate sa-mi spuna cum se preda si la ce trebuie sa ma pregatesc mai des, etc etc...

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pai trebuie sa te pregatesti mai mult pe mate-info. Si eu sunt la mate-info si pe a 9-a am invatat algoritmi elementari,tabloul bidimensional,multe definitii despre algoritmi,functii[for,if elese,do,while,float, etc)de fapt n-am fost pe-a noua la mate-info doar din a zeceahee hee ). Pe a zecea am facut algoritmi, vectori si nu mai tin minte am facut mai multe. Iar pe cls 11-a am facut Matrice,siruri de caractere,Subprograme[divide et impera(D.E.I),recursiv,nerecursiv). La mate mi-s mai paralel,dar tin minte ca am facut monoame si polinoame si sisteme la greu, determinanti, matrice. :p