| Madalina08 a întrebat:

Cine este reprezentant Oriflame in Contanta? As dori sa ma inscriu. Ajutati-ma!

8 răspunsuri:
| Nico_1610 a răspuns:

Te poti scrie pe internet, pe site-ul oficial Oriflame.Eu asa am procedat.iti vor face ei legatura cu un coordonator.

Răspuns utilizator avertizat
| delia_8822 a răspuns:

Te pot inscrie eu. Daca doreti scrie-mi pe id-ul th.delia

Răspuns utilizator avertizat
| danutza23 a răspuns:

Nu trebiue sa te inscri neaparat la un lider din constanta daca nu cunosti

| Rodica_4351 a răspuns:

Inscriem reprezentanti oriflame, varsta minima 18 ani, persoane dinamice, castiguri avantajoasede la 23% - 40%, posibilitati de promovare. Trimite un e’mail cu numele, nr. tel, si localitatea, la adresa oriflame_k1@yahoo.com si veti fi contactat imediat. Inscriem reprezentanti din toata tara.
Tel: 0720121930, 0760377976