| Bl0w a întrebat:

Cine imi da niste servere private de metin2 cat de cat misto?

Răspuns Câştigător
| xMaka a răspuns:

Am eu un metin da mai trebuie sa'i fac ceva big grin

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Iti dau catevahappy
-united
-fun
-dinamic
-gx
astea as zice ca sunt foarte fainehappy distractie placutatongue

| Adry05 a răspuns:

A da si timlaughing il uitasembig grin

| rewange4 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=FgvOKSPHKuo Server metin2 abia deschis, lvl max 99, STAFF-UL sta in oras si este la dispozitia voastra. http://www.mt2riseofhell.ro Va asteptam cu drag!

| sk3yt3r a răspuns:

Metin2 united e cel mai tare dupa parerea mea

| sk3yt3r a răspuns:

Dar caut un server privat care sa dea lv 33 la start si sa aiba king 1, 2 la magazin dar nu il vreau pe light mt2

| sk3yt3r a răspuns:

Caut