| AtIr a întrebat:

Cine imi explica cum se face un orar pentru scoala in word 2007?

1 răspuns:
| alexbosu99 a răspuns:

Pai medota 1. deschizi wordul site uiti la instrumente trebuie sa fie o icoana oe care scrie draw tabel(un tabel ca un creion dai click pe ea. Dupaia o sa vezi o icoana care are o linie dreapta, se numeste ceva de genu line style dai pe ea si acum poti sa tragi lini in tabel.
Iar mai este o medoda 2.Te duci in paint faci orarul si dupa aia il incadrezi dai copy si in word paste.
Sper ca ti-am fost de ajutor