| lolly1130 a întrebat:

Cine imi poate da cateva sugestii, pentru un titlu pentru o poezie cu tema 'halloween"? fundita

Răspuns Câştigător
| ILoveVampires a răspuns:

Fantoma din mansarda, O noapte furtunoasa, Dovleacul din orasul Halloween, Colindam pentru dulciuri, Ne dati, ori nu ne dati?, Umbra din spatele casei, Diseara e luna plina, Vampirul care m-a muscat, Cimitirul din spatele casei mele, Mormantul din care a iesit un monstru, Costum pentru Halloween, Vrajitoarele fac vraji diseara, De Halloween ma imbrac in vampir rolling on the floor Sper sa iti placa Fundaaa?

1 răspuns:
| DarkRoses a răspuns:

Cavalerul intunecar,O noapte cu luna plina,Pisica neagra de pe gard, Ochi Intunecati, Inima de schelete rolling on the floor Dovleacul lanterna...etcccccc