| Lery a întrebat:

Cine imi poate spune cat de bun este acest telefon? Daca touchscreen-ul este bun si daca tine macar vreo 3-4 ani si sa mearga bine chiar perfect:D. https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-c 3300k

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Este bun telefonul`, tata asa are!
Tine vreo 4 ani touchscreen`ul... tata il are de 3 ani si nu are nici o defectiune!
Eu i-am spus sa-l schimbe(fiinda prea vechi)dar el nu vrea!

| Zoet a răspuns:

Nu mi se pare un telefon bun happy

| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna! Eu am avut telefon exact asa pe roz.Nu m`a tinut mai mult de un an jumatate, cu toate ca sunt fata si aveam grija de el. Mie mi s`a stricat touchscreen-ul si iti dai seama ca nu mai merge sa intri nicaieri nici macar in agenda...

Sper ca te-am ajutat! By3

| SăcsyLlamă a răspuns:

Eu in general cu telefoanele de marca Samsung ( chiar si touch screen ) nu am avut probleme. Ti-l recomand, e bun si la un pret acceptabil.