| Nobodyy a întrebat:

Cine imi poate spune cateva filme horror gen "the orphan" adica cu copii.Si cateva detalii despre ele?

Răspuns Câştigător
| NoUseForAName a răspuns:

Forget me not.

Un film destul de dragut unde cativa copii se joaca un joc un cimitir, unul din ei fiind fantoma iar restul oameni obisnuiti iar din moment ce s-a aflat cine e fantoma, restul fug si fantoma pe cine prinde devine si ea fantoma cu el si amandoi merg sa ii prinda pe restul iar ultimul care ramane, a castigat, insa filmul e foarte complicat si foarte horror.

Iti recomand filmul.

2 răspunsuri:
| LauraOT a răspuns:

Pai ar fi: The Grudge 1, 2, 3. The ring 1 si 2. Shutter.Respire,The exorcism of emily rose, Town Creek, The Amityville Horror, The Skeleton Key, Insidious, The Others, The Strangers, The Haunting in Connecticut, The Reaping, The Uninvited, The unborn, The Haunting of Sorority Row, Book of Blood, Stigmata, The Eye, The Rite, Slither, Horsemen, Mirrors etc big grin