| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune de ce nu pot accesa facebook-ul am internet am tot dar nu mi merge facebook-ul toate site-urile imi merg doar asta nu merge sadcrying Fundita happy

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Schimba browserul.

2 răspunsuri:
| Kya a răspuns:

Exista mai multe cauze pentru care nu-ti poti accesa facebook-ul
1) Prima ar fi aceea daca cineva ti-a schimbat/spart parola la facebook,dar daca aceasta este cauza,dai la AM UITAT PAROLA,acolo trebuie sa iti intoduci numele tau de facebook, e-mail-ul,(sunt diferite rubricile).Mai apoi iti da mai multe rezultate si dai pe THIS IS MY ACCOUNT (acesta este contul meu), iar daca nu-ti gaseste facebook-ul inseamna ca nu ai e-mail-ul confirmat. In continuare iti zice ceva de genul No...Large acces to this e-mail sau dai schimba e-mailul, dar pentru a te verifica ca acela este contul tau trebuie sa iti raspunzi la intrebarea de acces, cu raspunsul tau(acela nu se poate schimba) si gata
2) A II-a cauza ar putea fi ca, am zis si mai sus ca nu ti-ai confirmat e-mail-ul
3)A III-a cauza ar fi aceea ca Facebook are probleme tehnice

Sper ca te-am ajutat. Please funda, am doar una!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am aceeasi problema. Se mai poate intampla asta si daca ai avut PC-ul infectat de curand. Eu am luat un virus de pe facebook, cica mi-am curatat PC-ul dar facebookul tot nu-l pot accesa. Cel mai probabil o sa-mi reinstalez sistemul. Oricum, daca ai avut sau ai PC-ul infectat, asta e cauza.