| amintirestearsa a întrebat:

Cine imi poate spune si mie niste statusuri de despartire sau de indiferenta? va rog.:X:X

Răspuns Câştigător
| username_8290 a răspuns:

• Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia
• Si daca nici acum nu o sa`mi spui buna, am prietene care ma suna sa`mi zica,, Fattta esti de 100 de ori mai buna! "; x
As putea sa iti zic ca imi este dor de tine dar de ce sa mint?
• Chiar As plange pentru tine... Dar imi curge rimelul`!
• Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi

• CEl are ieri nu te-a iubit nu te v-a iubii nici azi. Cel care te iubeste azi sigur o va face si maine!
• Nu sunt o papusa pe baza de arc. Daca vrei sa faci ceva pentru mine fa un infarct.
• Tu esti baiatul visurilor mele. Deaia si visez urat de la o vreme.