| Roz a întrebat:

Cine imi spune niste povesti infricosatoare din viata voastra? care e cea mai infricosatoare primeste fundahappy

4 răspunsuri:
| davidwarner a răspuns:

Era o zi de toamna, cam ora 15:00 ma simteam bine, vorbeam cu niste prietene. Cand...am vazut usa deschizandu-se si pe ea a intrat un tip inalt si fata de pisica, mustata si sprancene scoase din filmele horror. A fost foarte infricosaor sa aflam ca va fi profesorul de fizica si director pe deasupra. Altceva mai horror nu s-a intamplat, fantomele au evitat casa mea.

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! Pai, dupa moartea bunicii am fost terorizati de fantoma ei.Ne rasturna lucrurile prin casa, ne spargea geamurile.Cand au aflat vecinii, au chemat politia, dar nu au putut face nimic, deoarece fantoma bunicii i-a speriat.Infricosatoare?laughingMultumesc lui D-zeu, nu s-a intamplat asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fantomele mi-au **** prietenul