| Tonyi a întrebat:

Cine imi spune si mie cel mai nou banc sa il postez pe blog?
http://4bancuri.blogspot.com

1 răspuns:
| Ramo80 a răspuns:

Un OZN din aur aterizeaza in mijlocul unui sat si din el coboara un extraterestru imbracat tot in aur. Taranii din sat s-au strans in jurul lui si l-au intrebat "Ma extraterestrule da' voi toti aveti ozn-uri din aur?' Extraterestrul zice 'da, normal' "Pai si acolo toti sunteti imbracati asa in aur? Extraterestrul "A, nuuu, numai noi tiganii!" laughing Pe mine m-a amuzat!