| RockAddicted a întrebat:

Cine imi spune si mie niste jocuri escape mai tari ceva gen escape dark aslium sau un site cu jocuri escape super tari ca rooooooog

1 răspuns:
| girls97 a răspuns:

Buna! Scuze pentru raspunsul meu cu intarzieree iti recomand : Escape from paradis sau great adventures: Lost in mountain [ great adventures: Lost... e numele intreg nu e separat ] nu prea stiu d`aste escape desi le ador si eu caut...dar nu gasesc straight face Sper ca te.am ajutat happy