| Emma6 a întrebat:

Cine imi spune si mie niSte nume pentru Bichon FriSe?

fundita love struck.

3 răspunsuri:
| Mariaa a răspuns:

Bubico
Pufulete
Pufica
Toto
Willy
Tyson
Papi
Bijou
Dodo
Taki

Sper ca te.am ajutat happy
daca mai vrei, lasa.mi un mesaj :*

| macydacy a răspuns:

Eu am un bichon maltez:Xsi il cheama fido:X daca e fata poti sa ii spui kaly,sophia,kiko,dalia,mischa sau jojo daca e baiat poti sa ii spui shia,jody,wen, zaky, milo sau yoyorolling on the floorsunt ideile ce mi-au venit pe moment...nu e cine stie ce dar macar am incercatlaughingpupici love struck

| ANONIM49112911 a răspuns:

Eu am mascul si i-am pus numele Bobo. Poti sa-i pui numele Toto, Boby Sweety sau poti cauta pe internet.