| gina09 a întrebat:

Cine imi traduce in romana are FUNDA:X
1. would you prefer you partner to be quiet and sensible rather than loud and
outgoing?
2. if a boyfrieds/girlfriend said 'i love you' on your first date, would you run a mile?
3. if you partner flirted with someone at a party, would you be upsed?
4. would you expect your partner to cheer you up if you felt depressed_
5. would you refuse to go out with someone very popular and good-looking if you didn't have the same interests?
6. if you boyfriend/girlfriend wanted to kiss you on your first date, woul you refuse
7. would eu be upsed if you had a row with your partner?
8. if you partner told you that he/she didn't like your friends, would you finish with him/her?
9. would you prefer you partner to be your 'best' friend rather than someone who you just like going out with?
10. if your partners told a lie about something unimportant, would you forgive them?

Multumesc:* anticipat

Răspuns Câştigător
| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Oh, asta-i un test pe care l-am avut si eu la Limba Engleza. Cu mare placere il traduc:
1.Preferi ca partenerul tau sa fie linistit si rational decat vorbaret si sociabil?
2. Daca prietenul/prietena ti-ar spune la prima intalnire "Te Iubesc!", ai fugi cat te-ar tine picioarele?
3. Daca partenerul tau flirteaza cu cineva la o petrecere, te-ai supara?
4.Ai vrea ca partenerul tau sa te aline cand te-ai simti suparata?
5.Ai refuza sa iesi cu cineva popular si care arata bine daca nu te-ar interesa?
6. Daca prietenul/prietena ar vrea sa te sarute la prima intalnire, ai refuza?
7.Ai fi suparata/suparat daca ai fi certat/certata cu partenerul/partenera?
8. Daca partenerul/partenera ti-ar spune ca el/ea nu ii place pe prietenii tai, te-ai desparti de el/ea?
9.Ai prefera ca partenerul tau sa fie si cel mai bun prieten al tau decat doar cel/cea cu care iesi?
10. Daca partenerul ti-ar spune o minciuna neinsemnata, ai uita minciuna?
Funda?