| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi trimite si mie o invitatie pe siteul filelis? Adresa mea email este madalina_maria95@yahoo.com

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

"Limita de utilizatori a fost atinsa. Peste aceasta limita, pot face invitatii numai pentru clasele VIP+ si donatorii."

Deci nimeni nu-ţi poate da invitaţii, dacă are cineva dă la cunoştinţe şi prieteni. Ca o persoană să primească o invitaţie ( persoană care are deja cont) trebuie să plătească în jur de 3 euro, şi primeşte o invitaţie pe care după o poate da la cine vrea. Cui i-ar conveni să plătească ca să-ţi dea ţie invitaţie ţinând cont că eşti doar cineva de pe TPU, nu un prieten etc. Baftă!