| Al3x_3632 a întrebat:

Cine imi zice si mie niste replici tari?big grin intrebare si replica tare si funditatongue

3 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Nu sunt un cutremur nu dau replici!

| JustLiveYourLife a răspuns:

Pai este una mai celebra (in caz ca vrei sa jignesti pe cineva) : Ce te uiti ma nu ai mai vazut vedete? Daca spune : Ba da dar nu am mai vazut animale de la zoo, ii spui : Atunci uitate in oglinda.
Deocamdata doar asta imi vine in minte, daca mai imi vin ideii ti-le trimit printr-un mesaj... Sper ca te-am ajutat cat de cat... Bye

| EU_7813 a răspuns:

→ ▨ Ma iubesti? E pe moment. → ▨ Ma barfesti? Ma bucur.ma faci vedeta. → ▨ Regreti ca m'ai cunoscut? Mi se rupe. → ▨ te-am insultat? Foarte bi­ne, meritai! → ▨ Ai zis ce`ai vrut? O sa ascultzi si ce nu vrei. → ▨ Tsi-am mai zis ca te iubesc? Am fost si­ncera. → ▨ Rea? Cu ci­ne merita. → ▨ Geloasa? Da. → ▨ Indragostita? In fiecare zi de altu → ▨ Copilaroasa? Da, pentru ca asa vreau. → ▨ Vrei sa`mi devii prieten? Demonstreaza`mi ca meritzi. → ▨ Te urasc? mi-ai dat motive. → ▨ Ma urasti? Problema ta! → ▨ te-am insultat? Foarte bi­ne, meritai! → ▨ te-am jignit cand nu era cazul? Iarta`ma! → ▨ Ce fac cu viata mea? Ce vreau. → ▨ Un sfat? Nu te lua de viata mea! → ▨ Originala? Mereu → ▨ Copiata? De fiecare data... funda?:O3