| lesea14 a întrebat:

Cine ma ajuta cu niste experimente (funda pentru cel ma tare)

5 răspunsuri:
| paranteză a răspuns:

Buna.
Depinde pentru ce vrei experimente.Intrebarea asta am pus-o si eu si altii dar nu prea sunt raspunsuri:
Biologie : Pui intr-un recipient vata, fasole si putina apa, pui recipient-ul la lumina si la caldura. undeva aproape de calorifer si uzi fasolea odata la 2 zile. Sau :
Pui intr-un ciorap grau, ii faci un nas din grau si il pui intr-un bol unde ii vei pune apa macar la 2 zile si ii va creste par.

| lesea14 explică:

Mmmn experimentul asta il stiu...l-am experimentat deja...dar mie imi trebuie la fizica

| lesea14 explică:

MyraPrincess15 nimic din partea ta.si vorbeste mai cultural putin

| Nuamchefazi12 a răspuns:

Ce dracu vrei?

| Nuamchefazi12 a răspuns:

Ce fel de experimente doresti?