| fetitzaaa_9978 a întrebat:

Cine ma ajuta sa imi bag un filmulet pe youtube cu pozele mele? funda

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti cum traba sa vie unul la tine si sai faci laba

| Chucky666 a răspuns:

1.Iti trebuie un program cu care sa creezi slideshow-ul incluzand muzica pe fundal daca doresti bine inteles! Cel mai usor de folosit ar fi Windows Movie Maker care il gasesti in Start->All Programs daca ai Win XP!

2. Dupa ce ai facut Filmuletul, iti faci un cont pe youtube/daca nu ai deja unul! Click pe Upload si selectezi fisierul video creat! Completezi apoi descrierea videoclipului si respectiv numele acestuia si dai SAVE! Cred ca te-am ametit!laughing scrie daca nu ai inteles nimic